2013-2014 Regional Club League
Team Schedules - Girls Under 15 Div 4
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to DOWNLOAD in App Store. Schedule Mobile Web pages for all phones is also available by clicking HERE. You may add its bookmark to phone's home screen.
     

Bracket      


ALL A      


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A6 : Three Rivers SC GU15 RCL Green - B03031333333328 28  34 
 A1 : Washington Rush G98 Nero B33303303303327 11  15 
 A7 : Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C33001130333323 16  23 
 A11 : Norpoint G9803310003013014 0  11 
 A5 : 2013 Seattle United G98 Tango B00313003000313 -1  9 
 A10 : FC Alliance G98 B0 100330130112 -2  7 
 A3 : Highline Premier G98 Blue03003030300012 -3  12 
 A9 : SSC Shadow G 98 B00003000 3309 -4  9 
 A4 : Whatcom FC Rangers GU 15 White C010113000 017 -7  5 
 A2 : Eastside FC G98 Blue C0301000010106 -11  7 
 A12 : SNOHOMISH UNITED RED B0001010000002 -27  11 
 BYE00 0000000000 0  0 
 BYE 10000000000000 0  0 

Bracket - Saturday, December 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162821  Pending Availability   --    --  BYE vs A6BYE 0 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B0

Bracket - Sunday, December 08, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162823  Redmond High School  09:00 AM  HS A7 vs A10Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 2 vs.FC Alliance G98 B0
 162826  Pending Availability   --    --  BYE vs BYE 1BYE 0 vs.BYE 10

Bracket - Saturday, December 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162894  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  12:00 PM  9 A6 vs A12Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 6 vs.SNOHOMISH UNITED RED B1

Bracket - Sunday, December 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162832  Pending Availability   --    --  A10 vs BYEFC Alliance G98 B   vs.BYE 
 162829  Marymoor Park  10:00 AM  6 A7 vs A5Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 2 vs.2013 Seattle United G98 Tango B0
 162827  Cavelero Mid High School  12:00 PM  Stdm A1 vs A2Washington Rush G98 Nero B 2 vs.Eastside FC G98 Blue C1
 162830  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A6BYE 1 0 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B0

Bracket - Saturday, January 04, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162833  Pending Availability   --    --  A12 vs BYESNOHOMISH UNITED RED B 0 vs.BYE0

Bracket - Sunday, January 05, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162836  Pending Availability   --    --  A7 vs BYECrossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 0 vs.BYE0
 162837  Pending Availability   --    --  A9 vs BYE 1SSC Shadow G 98 B 0 vs.BYE 10
 162846  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  3 A1 vs A7Washington Rush G98 Nero B 1 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C0

Bracket - Saturday, January 11, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162839  Pending Availability   --    --  BYE vs A4BYE 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C0
 162843  Dwight Merkel Sports Complex  10:00 AM  6 A9 vs A6SSC Shadow G 98 B 1 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B4
 162842  Marymoor Park  01:00 PM  6 A7 vs A4Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C0

Bracket - Sunday, January 12, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162840  Highline High School  12:00 PM  Stdm A3 vs A2Highline Premier G98 Blue 1 vs.Eastside FC G98 Blue C2
 162844  Pending Availability   --    --  A11 vs BYE 1Norpoint G98 0 vs.BYE 10
 162825  Browns Point Elementary School Field  02:00 PM  1 A11 vs A12Norpoint G98 5 vs.SNOHOMISH UNITED RED B0

Bracket - Saturday, January 18, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162845  Snohomish High School  09:00 AM  Stdm A12 vs A10SNOHOMISH UNITED RED B 2 vs.FC Alliance G98 B2

Bracket - Sunday, January 19, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162828  Highline High School  11:00 AM  Stdm A3 vs A4Highline Premier G98 Blue 2 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C1

Bracket - Saturday, January 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162841  Interbay Stadium  01:15 PM  Stdm A5 vs A12013 Seattle United G98 Tango B 1 vs.Washington Rush G98 Nero B2

Bracket - Sunday, January 26, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162848  Miller Playfield  02:30 PM  1 A5 vs A32013 Seattle United G98 Tango B 1 vs.Highline Premier G98 Blue0
 162847  Skyline High School  05:00 PM  Stdm A2 vs A11Eastside FC G98 Blue C 0 vs.Norpoint G983
 162850  Pending Availability   --    --  A12 vs BYE 1SNOHOMISH UNITED RED B 0 vs.BYE 10

Bracket - Saturday, February 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162838  Browns Point Elementary School Field  01:00 PM  1 A11 vs A4Norpoint G98 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C0
 162851  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A1BYE 1 0 vs.Washington Rush G98 Nero B0
 162852  Pending Availability   --    --  A11 vs BYENorpoint G98 0 vs.BYE0

Bracket - Sunday, February 02, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162822  Cavelero Mid High School  09:00 AM  Stdm A1 vs A3Washington Rush G98 Nero B 2 vs.Highline Premier G98 Blue1
 162855  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  10:00 AM  10 A6 vs A7Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 3 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C3
 162854  Whatcom Community College  11:00 AM  1 A4 vs A5Whatcom FC Rangers GU 15 White C 0 vs.2013 Seattle United G98 Tango B0
 162857  Snohomish High School  12:00 PM  Stdm A12 vs A2SNOHOMISH UNITED RED B 2 vs.Eastside FC G98 Blue C2

Bracket - Saturday, February 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162824  Dwight Merkel Sports Complex  02:00 PM  5 A9 vs A5SSC Shadow G 98 B 0 vs.2013 Seattle United G98 Tango B2

Bracket - Sunday, February 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162861  Pending Availability   --    --  A5 vs BYE2013 Seattle United G98 Tango B 0 vs.BYE0
 162862  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A10BYE 1 0 vs.FC Alliance G98 B0
 162859  Sealth Stadium  09:00 AM  Stdm A3 vs A11Highline Premier G98 Blue 1 vs.Norpoint G980
 162863  Spokane Falls Community College  12:00 PM  1 A9 vs A1SSC Shadow G 98 B 0 vs.Washington Rush G98 Nero B1
 162886  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  1 A6 vs A5Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 1 vs.2013 Seattle United G98 Tango B0
 162860  Lummi High School  04:00 PM  Stdm A4 vs A12Whatcom FC Rangers GU 15 White C 4 vs.SNOHOMISH UNITED RED B3

Bracket - Saturday, February 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162831  Dwight Merkel Sports Complex  12:00 PM  6 A9 vs A12SSC Shadow G 98 B 4 vs.SNOHOMISH UNITED RED B0
 162834  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  2 A1 vs A6Washington Rush G98 Nero B 0 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B1

Bracket - Saturday, February 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162877  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  10 A6 vs A11Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 5 vs.Norpoint G980

Bracket - Sunday, February 23, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162864  Pending Availability   --    --  A4 vs BYE 1Whatcom FC Rangers GU 15 White C 0 vs.BYE 10
 162866  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  10:00 AM  8 A6 vs A2Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 5 vs.Eastside FC G98 Blue C0
 162868  Dwight Merkel Sports Complex  10:30 AM  5 A9 vs A11SSC Shadow G 98 B 0 vs.Norpoint G981
 162865  Magnuson Park fields  12:45 PM  7 A5 vs A122013 Seattle United G98 Tango B 3 vs.SNOHOMISH UNITED RED B2
 162867  Marymoor Park  01:00 PM  6 A7 vs A3Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 4 vs.Highline Premier G98 Blue0
 162869  Pending Availability   --    --  A10 vs A1FC Alliance G98 B 0 vs.Washington Rush G98 Nero B1

Bracket - Friday, February 28, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162876  Whatcom Community College  07:30 PM  1 A4 vs A10Whatcom FC Rangers GU 15 White C 0 vs.FC Alliance G98 B2

Bracket - Sunday, March 02, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162870  Cavelero Mid High School  11:00 AM  Stdm A1 vs A11Washington Rush G98 Nero B 1 vs.Norpoint G980
 162853  Sealth Stadium  11:00 AM  Stdm A3 vs A9Highline Premier G98 Blue 1 vs.SSC Shadow G 98 B0
 162873  Shoreline Center  01:00 PM  A A5 vs A102013 Seattle United G98 Tango B 0 vs.FC Alliance G98 B1
 162874  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A7BYE 1 0 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C0
 162875  Pending Availability   --    --  BYE vs A9BYE 0 vs.SSC Shadow G 98 B0

Bracket - Saturday, March 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162898  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  9 A6 vs A4Three Rivers SC GU15 RCL Green - B 4 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C0

Bracket - Sunday, March 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162882  Pending Availability   --    --  BYE vs A3BYE 0 vs.Highline Premier G98 Blue0
 162879  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A5BYE 1 0 vs.2013 Seattle United G98 Tango B0

Bracket - Saturday, March 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162885  Lummi High School  12:00 PM  Stdm A4 vs A9Whatcom FC Rangers GU 15 White C   vs.SSC Shadow G 98 B 
 162849  North Creek 4  03:00 PM  4 A10 vs A6FC Alliance G98 B 0 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B2

Bracket - Sunday, March 16, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162883  Pending Availability   --    --  A2 vs BYE 1Eastside FC G98 Blue C 0 vs.BYE 10
 162887  Pending Availability   --    --  BYE vs A1BYE 0 vs.Washington Rush G98 Nero B0
 162884  Deldridge Playfield  10:00 AM  Sout A3 vs A12Highline Premier G98 Blue 4 vs.SNOHOMISH UNITED RED B0
 162856  Browns Point Elementary School Field  02:00 PM  1 A11 vs A10Norpoint G98 0 vs.FC Alliance G98 B0
 162858  Preston Park  04:30 PM  2 A2 vs A7Eastside FC G98 Blue C 0 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C1

Bracket - Saturday, March 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162891  Snohomish High School  09:00 AM  Stdm A12 vs A7SNOHOMISH UNITED RED B 1 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C4
 162888  Preston Park  01:00 PM  2 A2 vs A9Eastside FC G98 Blue C 1 vs.SSC Shadow G 98 B2
 162892  Kasch Park Sports Complex  03:00 PM  2 A1 vs A4Washington Rush G98 Nero B 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 15 White C0
 162889  Franklin HS  03:30 PM  1 A5 vs A112013 Seattle United G98 Tango B 0 vs.Norpoint G981
 162890  Inglemoor High School  04:00 PM  HS A10 vs A3FC Alliance G98 B 2 vs.Highline Premier G98 Blue1

Bracket - Sunday, March 23, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162872  Lummi High School  10:00 AM  Stdm A4 vs A2Whatcom FC Rangers GU 15 White C 0 vs.Eastside FC G98 Blue C0
 162881  Snohomish High School  11:00 AM  Stdm A12 vs A1SNOHOMISH UNITED RED B 0 vs.Washington Rush G98 Nero B4
 162871  Highline High School  01:00 PM  Stdm A3 vs A6Highline Premier G98 Blue 1 vs.Three Rivers SC GU15 RCL Green - B3
 162893  Pending Availability   --    --  A2 vs BYEEastside FC G98 Blue C 0 vs.BYE0
 162897  Browns Point Elementary School Field  02:00 PM  1 A11 vs A7Norpoint G98 1 vs.Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C4
 162895  Pending Availability   --    --  BYE 1 vs A3BYE 1 0 vs.Highline Premier G98 Blue0
 162896  Pending Availability   --    --  A10 vs A9FC Alliance G98 B 0 vs.SSC Shadow G 98 B1

Bracket - Friday, March 28, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162880  Woodinville Sports Field  08:00 PM  2 A10 vs A2FC Alliance G98 B 0 vs.Eastside FC G98 Blue C0

Bracket - Sunday, March 30, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 162835  Preston Park  10:30 AM  1 A2 vs A5Eastside FC G98 Blue C 1 vs.2013 Seattle United G98 Tango B2
 162878  Juanita High School  03:00 PM  HS A7 vs A9Crossfire Premier G98-Tolstolutsky-C 3 vs.SSC Shadow G 98 B1






Affinity Sports Copyright 2014, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.