2013-2014 Regional Club League
Team Schedules - Spring Girls Under 13 Div 2
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to DOWNLOAD in App Store. Schedule Mobile Web pages for all phones is also available by clicking HERE. You may add its bookmark to phone's home screen.
     

Bracket      


ALL A      


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A2 : Washington Rush G00 A303333116 11  17 
 A5 : Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A131333014 7  12 
 A7 : Three Rivers SC GU13 RCL Black - A003303312 1  10 
 A4 : 2013 Seattle United G00 Tango B300013310 2  7 
 A8 : Crossfire Premier G00-S.Crum-B30300039 -2  8 
 A6 : SNOHOMISH UNITED BLACK A11311007 -4  4 
 A1 : WestSound FC GU13 Red (A)11130006 -7  6 
 A3 : FC Alliance G00 A01101003 -8  6 

Bracket - Saturday, January 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200107  Pending Availability   --    --  A4 vs A32013 Seattle United G00 Tango B 3 vs.FC Alliance G00 A0
 200108  Snohomish High School  11:00 AM  Low A6 vs A5SNOHOMISH UNITED BLACK A 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A1
 200109  Grasslawn Park  02:30 PM  GL A8 vs A7Crossfire Premier G00-S.Crum-B 2 vs.Three Rivers SC GU13 RCL Black - A1

Bracket - Sunday, January 26, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200104  Centennial MS  01:00 PM  1 A6 vs A1SNOHOMISH UNITED BLACK A 1 vs.WestSound FC GU13 Red (A)1

Bracket - Saturday, February 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200102  Lummi High School  10:00 AM  Stdm A5 vs A7Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A 4 vs.Three Rivers SC GU13 RCL Black - A0
 200103  Snohomish High School  11:00 AM  Low A6 vs A8SNOHOMISH UNITED BLACK A 2 vs.Crossfire Premier G00-S.Crum-B1
 200100  Silverdale Stadium  12:30 PM  STDM A1 vs A3WestSound FC GU13 Red (A) 2 vs.FC Alliance G00 A2
 200101  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  1 A2 vs A4Washington Rush G00 A 3 vs.2013 Seattle United G00 Tango B0

Bracket - Saturday, February 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200090  North Creek 1  09:30 AM  1 A3 vs A6FC Alliance G00 A 0 vs.SNOHOMISH UNITED BLACK A0
 200097  Kellogg MS  10:00 AM  1 A4 vs A82013 Seattle United G00 Tango B 0 vs.Crossfire Premier G00-S.Crum-B1
 200096  Silverdale Stadium  12:00 PM  STDM A1 vs A5WestSound FC GU13 Red (A) 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A1

Bracket - Saturday, February 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200093  Marymoor Park  09:00 AM  2 A8 vs A1Crossfire Premier G00-S.Crum-B 0 vs.WestSound FC GU13 Red (A)1
 200091  Civic Field Stadium  02:00 PM  Stdm A5 vs A2Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A 2 vs.Washington Rush G00 A1

Bracket - Sunday, February 23, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200106  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  1 A2 vs A1Washington Rush G00 A 5 vs.WestSound FC GU13 Red (A)1
 200092  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  01:00 PM  5 A7 vs A4Three Rivers SC GU13 RCL Black - A 1 vs.2013 Seattle United G00 Tango B0

Bracket - Saturday, March 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200088  Georgetown Playfield  02:30 PM  1 A4 vs A62013 Seattle United G00 Tango B 0 vs.SNOHOMISH UNITED BLACK A0
 200086  Kasch Park Sports Complex  03:00 PM  2 A2 vs A8Washington Rush G00 A 4 vs.Crossfire Premier G00-S.Crum-B2

Bracket - Sunday, March 02, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200087  Canyon Park Junior High  12:30 PM  1 A3 vs A5FC Alliance G00 A 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A3
 200094  Snohomish High School  01:00 PM  Low A6 vs A2SNOHOMISH UNITED BLACK A 0 vs.Washington Rush G00 A1

Bracket - Saturday, March 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200084  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  12:30 PM  5 A7 vs A6Three Rivers SC GU13 RCL Black - A 4 vs.SNOHOMISH UNITED BLACK A0
 200083  Franklin HS  01:45 PM  1 A4 vs A12013 Seattle United G00 Tango B 3 vs.WestSound FC GU13 Red (A)0
 200099  Redmond High School  02:00 PM  HS A8 vs A5Crossfire Premier G00-S.Crum-B 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A1

Bracket - Sunday, March 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200098  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  09:00 AM  3 A7 vs A2Three Rivers SC GU13 RCL Black - A 0 vs.Washington Rush G00 A2
 200089  Civic Field Stadium  10:00 AM  Stdm A5 vs A4Whatcom FC Rangers GU 13 Gold A 0 vs.2013 Seattle United G00 Tango B1

Bracket - Wednesday, March 12, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200082  Canyon Park Junior High  07:30 PM  1 A3 vs A2FC Alliance G00 A 1 vs.Washington Rush G00 A1

Bracket - Friday, March 14, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200105  Redmond High School  07:00 PM  HS A8 vs A3Crossfire Premier G00-S.Crum-B 2 vs.FC Alliance G00 A1

Bracket - Saturday, March 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200085  Silverdale Stadium  02:30 PM  STDM A1 vs A7WestSound FC GU13 Red (A) 0 vs.Three Rivers SC GU13 RCL Black - A1

Bracket - Sunday, March 16, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200095  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  3 A7 vs A3Three Rivers SC GU13 RCL Black - A 3 vs.FC Alliance G00 A1






Affinity Sports Copyright 2014, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.