2013-2014 Regional Club League
Team Schedules - Spring Girls Under 12 Div 3
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to DOWNLOAD in App Store. Schedule Mobile Web pages for all phones is also available by clicking HERE. You may add its bookmark to phone's home screen.
     

Bracket      


ALL A      


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A5 : Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A113313315 14  18 
 A6 : FWFC G01 Blue (A)333111315 5  8 
 A8 : Crossfire Premier G01-J James-C303313013 2  10 
 A4 : WestSound FC Red (A)300313010 0  10 
 A2 : Harbor Premier G01 White B30013119 5  11 
 A1 : Eastside FC G01 White B13000138 1  7 
 A7 : Three Rivers SC GU12 RCL Black - A13000116 -2  9 
 A3 : SSC Shadow G 01 B00000000 -25  2 

Bracket - Saturday, January 25, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200269  Pending Availability   --    --  A4 vs A3WestSound FC Red (A) 3 vs.SSC Shadow G 01 B0
 200258  Preston Park  02:30 PM  1 A1 vs A5Eastside FC G01 White B 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A0

Bracket - Sunday, January 26, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200267  Pending Availability   --    --  A8 vs A3Crossfire Premier G01-J James-C 3 vs.SSC Shadow G 01 B0

Bracket - Saturday, February 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200265  Todd Beamer  09:00 AM  1 A6 vs A8FWFC G01 Blue (A) 1 vs.Crossfire Premier G01-J James-C0
 200264  Lummi High School  12:00 PM  Stdm A5 vs A7Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A 0 vs.Three Rivers SC GU12 RCL Black - A0
 200263  Gig Harbor High School  04:00 PM  1 A2 vs A4Harbor Premier G01 White B 2 vs.WestSound FC Red (A)0

Bracket - Saturday, February 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200256  Thomas Jefferson High School  11:00 AM  1 A6 vs A2FWFC G01 Blue (A) 1 vs.Harbor Premier G01 White B0
 200259  Silverdale Stadium  03:15 PM  STDM A4 vs A8WestSound FC Red (A) 1 vs.Crossfire Premier G01-J James-C2

Bracket - Sunday, February 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200257  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:30 PM  4 A7 vs A3Three Rivers SC GU12 RCL Black - A 4 vs.SSC Shadow G 01 B1

Bracket - Saturday, February 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200254  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  12:00 PM  3 A7 vs A4Three Rivers SC GU12 RCL Black - A 1 vs.WestSound FC Red (A)3

Bracket - Saturday, February 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200252  Gonzaga Prep  11:00 AM  1 A3 vs A6SSC Shadow G 01 B 0 vs.FWFC G01 Blue (A)2
 200253  Lummi High School  12:00 PM  Stdm A5 vs A2Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A 2 vs.Harbor Premier G01 White B1
 200247  Newport Hills Park  02:00 PM  1 A1 vs A7Eastside FC G01 White B 3 vs.Three Rivers SC GU12 RCL Black - A1

Bracket - Sunday, February 23, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200271  Hartman Park  09:00 AM  1 A8 vs A7Crossfire Premier G01-J James-C 2 vs.Three Rivers SC GU12 RCL Black - A1

Bracket - Saturday, March 01, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200250  Silverdale Stadium  10:15 AM  STDM A4 vs A6WestSound FC Red (A) 1 vs.FWFC G01 Blue (A)1
 200248  Gig Harbor High School  12:30 PM  1 A2 vs A8Harbor Premier G01 White B 1 vs.Crossfire Premier G01-J James-C1

Bracket - Sunday, March 02, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200255  Marymoor Park  09:00 AM  1 A8 vs A1Crossfire Premier G01-J James-C 1 vs.Eastside FC G01 White B0

Bracket - Saturday, March 08, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200244  Gonzaga Prep  12:30 PM  1 A3 vs A2SSC Shadow G 01 B 0 vs.Harbor Premier G01 White B5
 200245  Silverdale Stadium  12:45 PM  STDM A4 vs A1WestSound FC Red (A) 1 vs.Eastside FC G01 White B0
 200261  Grasslawn Park  01:00 PM  GL2 A8 vs A5Crossfire Premier G01-J James-C 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A4
 200246  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  6 A7 vs A6Three Rivers SC GU12 RCL Black - A 1 vs.FWFC G01 Blue (A)1

Bracket - Sunday, March 09, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200270  Pending Availability   --    --  A6 vs A5FWFC G01 Blue (A) 1 vs.Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A1
 200260  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  10:00 AM  5 A7 vs A2Three Rivers SC GU12 RCL Black - A 1 vs.Harbor Premier G01 White B1

Bracket - Saturday, March 15, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200266  Sacajawea Middle School  09:00 AM  1 A6 vs A1FWFC G01 Blue (A) 1 vs.Eastside FC G01 White B0
 200249  Gonzaga Prep  12:00 PM  1 A3 vs A5SSC Shadow G 01 B 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A7

Bracket - Sunday, March 16, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200251  Lummi High School  10:00 AM  Stdm A5 vs A4Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A 4 vs.WestSound FC Red (A)1
 200268  Gig Harbor High School  12:30 PM  1 A2 vs A1Harbor Premier G01 White B 1 vs.Eastside FC G01 White B1

Bracket - Saturday, March 22, 2014
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 200262  Pending Availability   --    --  A1 vs A3Eastside FC G01 White B 3 vs.SSC Shadow G 01 B1






Affinity Sports Copyright 2014, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.