Team Schedules - Girls Under 11 Div 2
     


WestSound FC G02 Red (A) -- (0440-268CG11-0004)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3079  Silverdale Stadium  11:15 AM  STDM A6 vs A5WestSound FC G02 Red (A) 0 vs.SNOHOMISH UNITED BLACK A1

Bracket - Sunday, September 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3081  Silverdale Stadium  03:00 PM  STDM A6 vs A4WestSound FC G02 Red (A) 1 vs.NWN G02 Blue B1

Bracket - Saturday, September 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3058  Starfire Complex  04:30 PM  10 A3 vs A6PacNW G02 Blue B 1 vs.WestSound FC G02 Red (A)0

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3082  Anderson Hill Fields  11:15 AM  Low A6 vs A2WestSound FC G02 Red (A) 3 vs.FWFC G02 Blue (A)4

Bracket - Saturday, October 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3083  Anderson Hill Fields  11:15 AM  Low A6 vs A1WestSound FC G02 Red (A) 1 vs.Eastside FC GU11 02 White B2

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3069  Mountlake Terrace High School  02:40 PM  1 A4 vs A6NWN G02 Blue B 1 vs.WestSound FC G02 Red (A)0

Bracket - Sunday, October 13, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3080  Silverdale Stadium  11:45 AM  STDM A6 vs A8WestSound FC G02 Red (A) 0 vs.Three Rivers SC GU11 RCL Black - A0

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3091  WPFC Soccer Complex  12:00 PM  1 A7 vs A6WPFC G02 White (B) 2 vs.WestSound FC G02 Red (A)2

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3084  Silverdale Stadium  12:30 PM  STDM A6 vs A7WestSound FC G02 Red (A) 2 vs.WPFC G02 White (B)1

Bracket - Saturday, November 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3098  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  02:00 PM  U112 A8 vs A6Three Rivers SC GU11 RCL Black - A 7 vs.WestSound FC G02 Red (A)0

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3077  Stocker Fields  01:00 PM  13 A5 vs A6SNOHOMISH UNITED BLACK A 3 vs.WestSound FC G02 Red (A)0

Bracket - Sunday, November 10, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3050  Preston Park  02:00 PM  1 A1 vs A6Eastside FC GU11 02 White B 0 vs.WestSound FC G02 Red (A)1

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3057  Karl Grosch Field at Steel Lake  03:00 PM  Mod  A2 vs A6FWFC G02 Blue (A) 1 vs.WestSound FC G02 Red (A)4

Bracket - Saturday, November 23, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3085  Silverdale Stadium  11:00 AM  STDM A6 vs A3WestSound FC G02 Red (A) 3 vs.PacNW G02 Blue B3