Team Schedules - Boys Under 12 Div 4
     


Eastside FC B01 Blue C -- (0201-107OB12-0048)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6149  Pending Availability   --    --  A2 vs A6Eastside FC B01 Blue C 1 vs.RVS Slammers B01 Hargett2

Bracket - Sunday, September 08, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6154  Pending Availability   --    --  A2 vs A3Eastside FC B01 Blue C 1 vs.Crossfire Premier B01-Mercado-D0

Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6155  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  12:00 PM  4 A1 vs A2Three Rivers SC BU12 RCL Black - A 9 vs.Eastside FC B01 Blue C0

Bracket - Sunday, September 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6161  Starfire Sports Complex  12:30 PM  1 A9 vs A2PacNW B01 White C 1 vs.Eastside FC B01 Blue C1

Bracket - Saturday, September 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6163  Preston Park  12:00 PM  2 A5 vs A2Eastside FC B01 Grey D 3 vs.Eastside FC B01 Blue C2

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6168  Pending Availability   --    --  A2 vs A10Eastside FC B01 Blue C 0 vs.SSC Shadow B 01 B1

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6182  Game Farm Park  03:00 PM  W A6 vs A2RVS Slammers B01 Hargett 3 vs.Eastside FC B01 Blue C1

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6185  Pending Availability   --    --  A2 vs A7Eastside FC B01 Blue C 6 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C0

Bracket - Sunday, October 20, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6218  Dwight Merkel Sports Complex  12:00 PM  8 A10 vs A2SSC Shadow B 01 B 9 vs.Eastside FC B01 Blue C0

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6192  Saghalie Middle School  11:00 AM  1 A4 vs A2FWFC B01 White (B) 1 vs.Eastside FC B01 Blue C3

Bracket - Saturday, November 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6199  Preston Park  01:30 PM  2 A2 vs A8Eastside FC B01 Blue C 1 vs.Harbor Premier B01 Green A3

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6205  Preston Park  03:00 PM  2 A2 vs A5Eastside FC B01 Blue C 2 vs.Eastside FC B01 Grey D0

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6209  Preston Park  09:00 AM  2 A2 vs A4Eastside FC B01 Blue C 0 vs.FWFC B01 White (B)0

Bracket - Sunday, November 24, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6175  Gig Harbor High School  09:00 AM  2 A8 vs A2Harbor Premier B01 Green A 5 vs.Eastside FC B01 Blue C1