Team Schedules - Girls Under 10 Div 3 9Aside
     


Harbor Premier G03' Hybrid C -- (0303-127CG10-0002)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2799  Dick Scobee Elementary  09:00 AM  1 A6 vs A5RVS Slammers G03 Ruiz 0 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C1

Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2792  Pending Availability   --    --  A5 vs BYEHarbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.BYE0

Bracket - Sunday, September 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2793  Tacoma Community Collehe G.H  09:00 AM  1 A5 vs A3Harbor Premier G03 Hybrid C 1 vs.Crossfire Premier G04-H-Schmetzer-A0

Bracket - Saturday, September 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2814  Pending Availability   --    --  BYE vs A5BYE 0 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C0

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2765  Jefferson Playfield  09:00 AM  N A1 vs A52013 Seattle United G04 Copa A 5 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C1

Bracket - Saturday, October 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2794  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A5 vs A2Harbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.RVS Slammers G03 Strobeck7

Bracket - Sunday, October 06, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2779  60 Acres  10:00 AM  06 A3 vs A5Crossfire Premier G04-H-Schmetzer-A 5 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C1

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2795  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A5 vs A4Harbor Premier G03 Hybrid C 2 vs.WestSound FC Red (A)3

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2796  Pending Availability   --    --  A5 vs BYEHarbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.BYE0

Bracket - Saturday, November 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2790  Anderson Hill Fields  10:00 AM  Low A4 vs A5WestSound FC Red (A) 11 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C1

Bracket - Sunday, November 03, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2776  Game Farm Park  09:00 AM  Y A2 vs A5RVS Slammers G03 Strobeck 0 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C0

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2797  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A5 vs A6Harbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.RVS Slammers G03 Ruiz1

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2798  Harbor Ridge Middle School  01:30 PM  MS A5 vs A1Harbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A7

Bracket - Saturday, November 23, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2809  Pending Availability   --    --  BYE vs A5BYE 0 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C0