Team Schedules - Girls Under 12 Div 3
     


Washington Rush G01 Nero B -- (0113-353CG12-0009)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3191  Kasch Park Sports Complex  03:00 PM  3 A6 vs A5Washington Rush G01 Nero B 0 vs.SSC Shadow G 01 A4

Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3192  Lake Stevens Community Park  12:00 PM  4 A6 vs A8Washington Rush G01 Nero B 1 vs.WestSound FC Red (A)2

Bracket - Sunday, September 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3181  Gig Harbor High School  11:00 AM  2 A4 vs A6Harbor Premier G01 White B 0 vs.Washington Rush G01 Nero B0

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3194  Walter E. Hall  10:30 AM  1 A6 vs A2Washington Rush G01 Nero B 1 vs.FWFC G01 Blue (A)1

Bracket - Saturday, October 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3195  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  3 A6 vs A1Washington Rush G01 Nero B 0 vs.Highline Premier G01 Blue0

Bracket - Sunday, October 06, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3203  Northwest Soccer Park  12:00 PM  01 A7 vs A6Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A 5 vs.Washington Rush G01 Nero B0

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3189  Plantes Ferry Soccer Complex  03:30 PM  13 A5 vs A6SSC Shadow G 01 A 4 vs.Washington Rush G01 Nero B1

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3170  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  04:00 PM  5 A3 vs A6Three Rivers SC GU12 RCL Black - A 6 vs.Washington Rush G01 Nero B1

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3196  Lincoln Field (Everett HS)  10:00 AM  1 A6 vs A7Washington Rush G01 Nero B 0 vs.Whatcom FC Rangers GU 12 Gold A0

Bracket - Sunday, October 27, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3197  Kasch Park Sports Complex  01:00 PM  3 A6 vs A3Washington Rush G01 Nero B 0 vs.Three Rivers SC GU12 RCL Black - A0

Bracket - Saturday, November 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3210  Emerald Heights Elementary  04:00 PM  1 A8 vs A6WestSound FC Red (A) 2 vs.Washington Rush G01 Nero B0

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3193  Kasch Park Sports Complex  03:30 PM  2 A6 vs A4Washington Rush G01 Nero B 1 vs.Harbor Premier G01 White B1

Bracket - Sunday, November 10, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3162  Deldridge Playfield  10:30 AM  Nort A1 vs A6Highline Premier G01 Blue 2 vs.Washington Rush G01 Nero B2

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 3169  Sacajawea Middle School  01:00 PM  1 A2 vs A6FWFC G01 Blue (A) 0 vs.Washington Rush G01 Nero B1