Team Schedules - Boys Under 12 Div 4
     


SNOHOMISH UNITED WHITE C -- (0143-355CB12-5479)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6158  Stocker Fields  05:00 PM  1 A7 vs A5SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.Eastside FC B01 Grey D4

Bracket - Sunday, September 22, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6202  Stocker Fields  09:00 AM  1 A7 vs A4SNOHOMISH UNITED WHITE C 1 vs.FWFC B01 White (B)1

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6170  Saghalie Middle School  09:00 AM  1 A4 vs A7FWFC B01 White (B) 3 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C2

Bracket - Sunday, September 29, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6190  Gig Harbor High School  09:00 AM  2 A8 vs A7Harbor Premier B01 Green A 3 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C1

Bracket - Saturday, October 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6174  Auburn Mountainview High school  09:00 AM  1 A6 vs A7RVS Slammers B01 Hargett 4 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C1

Bracket - Sunday, October 06, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6151  Stocker Fields  11:00 AM  1 A7 vs A9SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.PacNW B01 White C5

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6180  Marymoor Park  09:00 AM  3 A3 vs A7Crossfire Premier B01-Mercado-D 0 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C0

Bracket - Sunday, October 13, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6184  Tri Cities Youth Soccer Association Complex  12:00 PM  5 A1 vs A7Three Rivers SC BU12 RCL Black - A 6 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C0

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6185  Pending Availability   --    --  A2 vs A7Eastside FC B01 Blue C 6 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C0

Bracket - Sunday, October 20, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6164  Stocker Fields  09:00 AM  1 A7 vs A1SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.Three Rivers SC BU12 RCL Black - A4

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6193  Eastlake Community Sports Field  05:30 PM  1 A5 vs A7Eastside FC B01 Grey D 3 vs.SNOHOMISH UNITED WHITE C1

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6208  Stocker Fields  11:00 AM  1 A7 vs A10SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.SSC Shadow B 01 B2

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6212  Snohomish High School  11:30 AM  Stdm A7 vs A8SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.Harbor Premier B01 Green A5

Bracket - Saturday, November 23, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 6215  Pending Availability   --    --  A7 vs A3SNOHOMISH UNITED WHITE C 0 vs.Crossfire Premier B01-Mercado-D3