Team Schedules - Girls Under 10 Div 3 9Aside
     


2013 Seattle United G04 Copa A -- (0104-162CG09-0001)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2771  Dick Scobee Elementary  10:30 AM  1 A2 vs A1RVS Slammers G03 Strobeck 2 vs.2013 Seattle United G04 Copa A0

Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2764  Jefferson Playfield  09:00 AM  S A1 vs A32013 Seattle United G04 Copa A 3 vs.Crossfire Premier G04-H-Schmetzer-A0

Bracket - Saturday, September 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2786  Anderson Hill Fields  01:00 PM  Low A4 vs A1WestSound FC Red (A) 1 vs.2013 Seattle United G04 Copa A1

Bracket - Sunday, September 22, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2807  Pending Availability   --    --  BYE vs A1BYE 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A0

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2765  Jefferson Playfield  09:00 AM  N A1 vs A52013 Seattle United G04 Copa A 5 vs.Harbor Premier G03 Hybrid C1

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2767  Pending Availability   --    --  A1 vs BYE2013 Seattle United G04 Copa A 0 vs.BYE0

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2817  Pending Availability   --    --  BYE vs A1BYE 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A0

Bracket - Sunday, October 20, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2781  60 Acres  03:00 PM  06 A3 vs A1Crossfire Premier G04-H-Schmetzer-A 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A2

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2768  Jefferson Playfield  01:30 PM  1 A1 vs A42013 Seattle United G04 Copa A 4 vs.WestSound FC Red (A)0

Bracket - Sunday, October 27, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2803  Dick Scobee Elementary  11:00 AM  1 A6 vs A1RVS Slammers G03 Ruiz 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A4

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2769  Jefferson Playfield  10:30 AM  S A1 vs A22013 Seattle United G04 Copa A 2 vs.RVS Slammers G03 Strobeck0

Bracket - Sunday, November 10, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2770  Jefferson Playfield  03:30 PM  N A1 vs A62013 Seattle United G04 Copa A 4 vs.RVS Slammers G03 Ruiz0

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2798  Harbor Ridge Middle School  01:30 PM  MS A5 vs A1Harbor Premier G03 Hybrid C 0 vs.2013 Seattle United G04 Copa A7

Bracket - Saturday, November 23, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 2766  Pending Availability   --    --  A1 vs BYE2013 Seattle United G04 Copa A 0 vs.BYE0